iOSGrySymulatoryHungry Shark World
Hungry Shark World ikona

Hungry Shark World5.3.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hungry Shark World to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych w historii (ponad 500 milionów pobrań na całym świecie).

Założenia rozgrywki w Hungry Shark World są bardzo proste. Najkrócej można opisać ją słowami „jedz, aby przeżyć”. Gracze kierują rekinem przemierzającym morza i oceany zamieszkiwane przez rozmaite zwierzęta. Tytuł oferuje liczne zadania do wykonania, a także pozwala na testowanie swoich umiejętności w wyzwaniach. Z czasem możemy odblokować nowe rekiny oraz rozwinąć statystyki posiadanych drapieżników, zwiększając ich siłę ataku czy też szybkość.

Nieskomplikowane w Hungry Shark World jest również sterowanie. Prawa strona ekranu dotykowego służy do poruszania się naszym drapieżnikiem, z kolei po lewej mamy możliwość korzystania z przyśpieszenia, dzięki któremu szybciej upolujemy kolejną ofiarę.

Hungry Shark World zostało udostępnione za darmo, ale zawiera mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze kupimy monety i gemy, które otrzymujemy także za osiąganie postępów w grze. Alternatywnie możemy zwiększyć ich liczbę na swoim koncie poprzez oglądanie reklam, zalogowanie się na Facebooku czy też odwiedzenie stron twórców w rozmaitych serwisach społecznościowych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań30
Data aktualizacji12 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Hungry Shark World ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)