WindowsGryAkcja i strzelankiHurrican 1.0.0.4

Hurrican 1.0.0.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hurrican to udany remake znanej doskonale użytkownikom komputerów starszej generacji gry Turrican. Trzeba przyznać, że powstało wiele gier próbujących naśladować Turricana (jak chociażby T2002), jedne wypadają w tym porównaniu lepiej, drugie natomiast nieco gorzej. Hurrican zdecydowanie zalicza się do tej pierwszej grupy.

Zadaniem gracza jest w jak najkrótszym czasie i przy możliwie minimalnych stratach dotarcie do końca każdej z dziewięciu plansz. W każdym z układów mamy do czynienia z coraz większą wrogością oraz liczebnością napastników. Na szczęście Hurrican posiada możliwość ciągłego dozbrajania się, co stawia go na równi z przeciwnikami. Gra posiada duże możliwości konfiguracyjne, istnieje również możliwość gry we dwóch. Do wyboru mamy 4 poziomy trudności: Easy, Normal, Hard i Hurrican. Przed rozpoczęciem decydującej rozgrywki warto skorzystać z Tutoriala. Wymagania systemowe: - procesor klasy Intel Pentium III 1 Ghz - karta graficzna GeForce3 128MB - pamięć RAM 512MB - DirectX 8.1

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
ProducentPoke 53280
Liczba pobrań10 036
Data aktualizacji16 paź 2007
Rozmiar pliku39.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)