AndroidGryStrategiczneHustle Castle: Fantasy Kingdom
Hustle Castle: Fantasy Kingdom ikona

Hustle Castle: Fantasy Kingdom

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hustle Castle: Fantasy Kingdom to nieskomplikowana, ale mimo wszystko dość rozbudowana strategia z dwuwymiarową, kolorową grafiką.

Docelowym trybem zabawy oferowanym przez Hustle Castle Fantasy Kingdom jest kampania fabularna. Autorzy przygotowali setki misji, podczas których zmierzymy się z orkami, gigantami, szkieletami, a nawet smokami, by uratować porwaną księżniczkę i stać się najlepszym z władców fantastycznego królestwa. Na chętnych czeka także multiplayer umożliwiający walkę z innymi użytkownikami.

Rozgrywka w grze Hustle Castle Fantasy Kingdom opiera się na wielu filarach. Musimy rozbudowywać własny średniowieczny zamek, eksplorować mapę świata, rekrutować i trenować jednostki, walczyć z kolejnymi przeciwnikami, odblokowywać nowe przedmioty (nie tylko broń, ale i pancerz oraz jedzenie), wyznaczać ludzi do wykonywania rozmaitych obowiązków i nie tylko.

Hustle Castle Fantasy Kingdom bazuje na modelu biznesowym free-to-play. Pobranie gry jest darmowe, ale jeśli chcemy szybciej osiągać postępy w zabawie, możemy skorzystać z opcji kupowania dodatkowych elementów za prawdziwe pieniądze.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMy.com B.V.
Liczba pobrań161
Data aktualizacji16 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Hustle Castle: Fantasy Kingdom ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)