bEgAtDIl
Hyena ikona

Hyena13.8.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hyena to rozbudowane narzędzie, które zostało stworzone głównie z myślą o administratorach sieci. Program umożliwia zarządzanie rozmaitymi funkcjami systemu operacyjnego Windows.

bEgAtDIn

Za sprawą Hyena mamy bardzo szybki dostęp do informacji na temat serwerów, domen, stacji roboczych i użytkowników. Dzięki temu możemy bezproblemowo zarządzać daną siecią, czy to w firmie, czy też poza nią. Twórcy postawili na czytelny interfejs – okno programu bardzo przypomina to, które doskonale znamy z Eksploratora Windows.

Korzystając z programu Hyena uzyskamy przede wszystkim informacje o urządzeniach znajdujących się w sieci (można również nimi zarządzać z poziomu aplikacji), użytkownikach (dostępna jest funkcja dodawania, usuwania i kopiowania kont, a także konfiguracja uprawnień), wykonywanych połączeniach (zarówno w trybie lokalnym, jak i przez internet), wpisach w rejestrze, logach systemowych, udostępnianych sesjach, plikach i usługach.

Hyena umożliwia importowanie i eksportowanie ustawień, więc można w bardzo łatwy sposób konfigurować program na kolejnych urządzeniach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Hyena 13.8.3wersja stabilna (32-bit)
Hyena 13.8.3wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań344
Data aktualizacji3 mar 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Hyena ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgAtDIS
bEgAtDJj