HyperX poszerza ofertę słuchawek z serii Cloud – my mamy konkurs #IEM

HyperX poszerza ofertę słuchawek z serii Cloud – my mamy konkurs #IEM

HyperX poszerza ofertę słuchawek z serii Cloud – my mamy konkurs #IEM
Oskar Ziomek
04.03.2017 18:56

Wchodząc na teren tegorocznego IEM Expo głównym wejściem, jednym z pierwszych stoisk, na które napotkamy jest to od HyperX. Utrzymane w czerwonej kolorystyce zachęca odwiedzających do rywalizacji. Na gości czeka wiele atrakcji: wydajne komputery, atrakcyjne wizualnie sprzęty z chłodzeniem wodnym, arena do rozgrywek w wirtualnej rzeczywistości i oczywiście duże promocje na urządzenia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Swoich sił w VR może spróbować każdy, a sama rozgrywka nie musi być atrakcyjna tylko dla gracza: publiczność również może śledzić poczynania śmiałka na ekranach klonujących przekaz wyświetlany w goglach VR.

Obraz

Podczas naszej wizyty na stoisku HyperX, mieliśmy możliwość porozmawiania z przedstawicielem firmy – Michałem Bocheńskim. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału wideo w nagłówku, w którym pokrótce prezentuje on kluczowe atrakcje czekające na gości tegorocznego IEM na stoisku firmy.

Największą nowością sprzętową są tutaj jednak słuchawki gamingowe z serii Cloud. Wkrótce zadebiutować ma model Cloud Revolver S z przetwornikami 50mm, wyróżniający się obsługą Dolby Surround 7.1. Szczegóły w poniższym materiale:

Nowe słuchawki HyperX Cloud Revolver S z Dolby Surround 7.1

Konkurs!

Dla naszych zarejestrowanych użytkowników nie zabrakło natomiast przygotowanego wspólnie z HyperX konkursu. Do wygrania słuchawki gamingowe HyperX Cloud Stinger, wyposażone w przetworniki 50mm, wygodne sterowanie głośnością na kablu oraz mikrofon redukujący szumy, automatycznie wyciszający przekaz po złożeniu.

Obraz

Zadanie konkursowe jest nietypowe: napiszcie w komentarzach możliwe zastosowanie gadżetu na poniższym zdjęciu (niekoniecznie chodzi nam o jego faktyczne przeznaczenie):

Obraz

Zwycięzcą zostanie autor najciekawszej wypowiedzi. Na odpowiedzi czekamy do środy (8 marca) do godziny 24.00. Wyniki ogłosimy 10 marca. Serdecznie zapraszamy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (159)