HyperX poszerza ofertę słuchawek z serii Cloud – my mamy konkurs #IEM

HyperX poszerza ofertę słuchawek z serii Cloud – my mamy konkurs #IEM
04.03.2017 18:56
HyperX poszerza ofertę słuchawek z serii Cloud – my mamy konkurs #IEM

Wchodząc na teren tegorocznego IEM Expo głównym wejściem, jednym z pierwszych stoisk, na które napotkamy jest to od HyperX. Utrzymane w czerwonej kolorystyce zachęca odwiedzających do rywalizacji. Na gości czeka wiele atrakcji: wydajne komputery, atrakcyjne wizualnie sprzęty z chłodzeniem wodnym, arena do rozgrywek w wirtualnej rzeczywistości i oczywiście duże promocje na urządzenia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Swoich sił w VR może spróbować każdy, a sama rozgrywka nie musi być atrakcyjna tylko dla gracza: publiczność również może śledzić poczynania śmiałka na ekranach klonujących przekaz wyświetlany w goglach VR.

350196200441735105

Podczas naszej wizyty na stoisku HyperX, mieliśmy możliwość porozmawiania z przedstawicielem firmy – Michałem Bocheńskim. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału wideo w nagłówku, w którym pokrótce prezentuje on kluczowe atrakcje czekające na gości tegorocznego IEM na stoisku firmy.

Największą nowością sprzętową są tutaj jednak słuchawki gamingowe z serii Cloud. Wkrótce zadebiutować ma model Cloud Revolver S z przetwornikami 50mm, wyróżniający się obsługą Dolby Surround 7.1. Szczegóły w poniższym materiale:

Nowe słuchawki HyperX Cloud Revolver S z Dolby Surround 7.1

Konkurs!

Dla naszych zarejestrowanych użytkowników nie zabrakło natomiast przygotowanego wspólnie z HyperX konkursu. Do wygrania słuchawki gamingowe HyperX Cloud Stinger, wyposażone w przetworniki 50mm, wygodne sterowanie głośnością na kablu oraz mikrofon redukujący szumy, automatycznie wyciszający przekaz po złożeniu.

350196200442062785

Zadanie konkursowe jest nietypowe: napiszcie w komentarzach możliwe zastosowanie gadżetu na poniższym zdjęciu (niekoniecznie chodzi nam o jego faktyczne przeznaczenie):

350196200442193857

Zwycięzcą zostanie autor najciekawszej wypowiedzi. Na odpowiedzi czekamy do środy (8 marca) do godziny 24.00. Wyniki ogłosimy 10 marca. Serdecznie zapraszamy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (159)