bDXXENwB
I2P ikona

I2P0.9.46

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

I2P (Invisible Internet Project) to sieć pozwalająca na szyfrowaną komunikację, zapewniając tym samym większą prywatność i anonimowość użytkownikowi przeglądającemu Internet. Wykorzystywana jest tu rozproszona struktura, dzięki czemu wszelkie ataki z zewnątrz są trudniejsze, a ryzyko awarii całego systemu dużo niższe.

bDXXENwD

Rozwiązanie cechuje się wbudowaną całą masą konfiguracji. Po instalacji dostajemy dostęp do wirtualnego routera, a w jego ustawieniach kontrolować możemy szczegóły ruchu. Konfiguracja odbywa się z poziomu przeglądarki, ale zamiast pamiętać odpowiedni alias, wystarczy skorzystać z odpowiedniej ikony po instalacji (jest ich kilka).

Jeśli nie interesują nas dodatkowe opcje, program pozostaje bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy wystartować usługę połączenia z siecią (zapora Windows najpewniej poprosi nas o akceptację dostępu), a następnie poczekać, aż zostanie ono nawiązane. O statusie połączenia informuje nas również ikona na pasku zadań.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
I2P 0.9.46wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań443
Data aktualizacji3 sie 2020
Rozmiar pliku14.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
I2P ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXXENxi
bDXXENxz