bDZXwpyt
IC Mobile Navigator ikona

IC Mobile Navigator2.0.42

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

IC Mobile Navigator to oficjalna aplikacja przewoźnika PKP Intercity. Wśród jej opcji znajdziemy możliwość zakupu biletów, wyszukania połączenia, czy też sprawdzenia opóźnień.

bDZXwpyv

Główne okno programu dzieli się na 4 części: wyszukaj połączenie i kup bilet, informacje dla pasażera, punktualność i kontrola biletów. Pierwszy z modułów. Wśród obsługiwanych kategorii pociągów znajdują się: Express InterCity Premium, Express InterCity, InterCity oraz Twoje Linie Kolejowe. Niestety nie kupimy z jej poziomu biletów na popularne połączenia regionalne.

Moduł wyszukiwania połączeń działa poprawnie, brakuje w nim jednak możliwości wyznaczenia godziny połączenia. W przypadku popularnych tras oznacza to przewijanie listy, w celu odnalezienia pociągu. Kolejnym ograniczeniem jest potrzeba posiadania konta SkyCash. Bez niego nie dokonamy zakupu biletu. Oznacza to również, że aplikacja nie współpracuje z naszym kontem w serwisie przewoźnika, z jej poziomu nie mamy dostępu do zakupionych tam biletów.

Bilety które nabędziemy z poziomu aplikacji są przypisane do urządzenia. Nie możemy ich drukować, ani zakupić z myślą o kimś innym. Zastrzeżenia budzi też moduł powiadomień o opóźnieniach. Nie zawsze podaje aktualne informacje o stanie faktycznych konkretnego połączenia.

Interfejs IC Mobile Navigator dopasowano do stylistyki serwisu www, dzięki temu nawigacja jest bardziej intuicyjna. Program pomimo sporej ilości braków dobrze spełnia podstawowe zadanie. Pozwala wyszukać połączenie i w kilku krokach zakupić bilet.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
ProducentPKP Intercity
Liczba pobrań943
Data aktualizacji10 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
IC Mobile Navigator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZXwpza
bDZXwpzr