WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychiCare Data Recovery Free
iCare Data Recovery Free ikona

iCare Data Recovery Free8.0.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iCare Data Recovery Free to bezpłatne i cieszące się dużą popularnością oprogramowanie służące do odzyskiwania danych. Przy jego użyciu przywrócimy pliki z dysków twardych, kart pamięci i zewnętrznych nośników danych, które zostały usunięte na wskutek błędu użytkownika, działalności wirusów czy też awarii sprzętu lub oprogramowania.

Oprogramowanie oferuje 3 tryby pracy przeznaczone do przywracania danych z sformatowanych partycji, odzyskiwania uszkodzonych partycji i skasowanych z różnych przyczyn plików. W każdym z nich zawartość zdefiniowanego nośnika danych poddawana jest szczegółowej analizie, w rezultacie której użytkownik może odzyskać utracone pliki. Narzędzie oferuje wsparcie dla przywraca danych w ponad 600 najpopularniejszych formatach (m.in. dokumenty tekstowe i PDF, skompresowane archiwa, multimedia, grafikę itp.), potrafiąc wyświetlać zawartość wybranych typów plików jeszcze przed ich odzyskaniem.

iCare Data Recovery Free wspiera nośniki danych SATA, SCSI, FireWire, SSD, dyski USB oraz sprzętowe macierze RAID, obsługując przy tym systemy plików EXFAT, NTFS5, NTFS, FAT32, FAT16 i FAT12. Program działa w oparciu o wbudowany kreator, dzięki czemu jego obsługa z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.65 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 880
Data aktualizacji23 lis 2018
Rozmiar pliku3.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
iCare Data Recovery Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)