bDZuhaQB
Icecream Password Manager ikona

Icecream Password Manager1.16

Strona głównaWindowsNarzędziaInne narzędziaIcecream Password Manager
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Icecream Password Manager to obecnie jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do zarządzania i przechowywania listy haseł, informacji o kartach kredytowych, kontach bankowych itp.

bDZuhaQD

Aplikacja pozwala użytkownikowi na bezpieczne gromadzenie i przechowywanie poufnych danych w formie zaszyfrowanej z użyciem algorytmu AES-256 bazy danych, do której dostęp chroniony jest hasłem głównym. Icecream Password Manager z powodzeniem wykorzystywany może być do przechowywania wszelakich danych, do których dostępu nie chcemy nikomu udostępniać. Poza wspomnianymi wcześniej mogą to być wszelakie hasła do portali społecznościowych, serwerów FTP lub licencje do oprogramowania.

Wśród oferowanych przez program funkcji znajdziemy też możliwość bezpiecznego przechowywania poufnych notatek, które zawierać mogą dowolną treść, a także wbudowany generator haseł.

Twórcy udostępniają rozszerzenia dla przeglądarek Google Chrome i Firefox, umożliwiające bezpieczne i automatyczne logowanie w Sieci. Icecream Password Manager daje możliwość automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych oraz synchronizacji z usługą Dropbox.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Icecream Password Manager 1.16wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentIcecream Apps
Liczba pobrań234
Data aktualizacji6 wrz 2017
Rozmiar pliku12.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Icecream Password Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZuhaRi
bDZuhaRz