bDXViPhh
Icecream Screen Recorder ikona

Icecream Screen Recorder6.25

Strona głównaWindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoIcecream Screen Recorder
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Icecream Screen Recorder to bez wątpienia jedno z najlepszych, dostępnych całkowicie bezpłatnie narzędzi do tworzenia zrzutów ekranowych oraz rejestrowania sekwencji wideo z obrazem naszego pulpitu.

bDXViPhj

Program daje możliwość przechwytywania dowolnego obszaru widocznego na ekranie komputera - niezależnie czy jest to ikona, okno czy cała powierzchnia pulpitu wystarczy, że zaznaczymy kursorem myszy wybrany obszar, a tylko on będzie uwzględniany podczas rejestrowania screenów lub materiału wideo. Icecream Screen Recorder doskonale radzi sobie z przechwytywaniem elementów w wysokiej jakości (nawet 1080p). Umożliwia on także rysowanie po rejestrowanym obszarze, co z pewnością docenią użytkownicy wykorzystujący aplikację do tworzenia różnego rodzaju szkoleń, tutoriali itp.

Tworzone przy użyciu aplikacji sekwencje wideo mogą opcjonalnie zawierać zarejestrowany przy użyciu mikrofonu podkład dźwiękowy - np. głos lektora i zapisać je możemy w postaci pliku MKV (z wykorzystaniem kodeków MPEG-4 i AC3). W przypadku zrzutów ekranu program daje możliwość zapisania grafiki na dysku w postaci pliku PNG/JPG lub w schowku systemowym, a także automatycznego transferu obrazu na zewnętrzne serwery producenta i wygenerowania linku do niego.

Uwaga!

  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Polski interfejs aktywować można z poziomu opcji konfiguracyjnych.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Icecream Screen Recorder 6.25wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.86 ocen
ProducentIcecream Apps
Liczba pobrań28 775
Data aktualizacji16 kwi 2021
Rozmiar pliku54.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Icecream Screen Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXViPhO
bDXViPif