WindowsGrafikaTworzenie ikonIcon Explorer
Icon Explorer ikona

Icon Explorer5.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Icon Explorer to niewielkie i dostępne za darmo narzędzie do przeglądania i zarządzania ikonami w systemie Windows. Program charakteryzuje się prostym, przemyślanym interfejsem oraz obsługą wszystkich najważniejszych formatów.

Okno programu jest podzielone na kilka sekcji, z których należy wskazać katalog z plikiem EXE lub DLL, z którego chcemy podejrzeć lub wydobyć ikony. Program w sekundę sprawdzi dostępne pakiety ikon, pozwalając na wybranie pożądanej grafiki wraz ze wszystkimi dostępnymi rozmiarami (aplikacja obsługuje rozmiary ikon od 16x16 do 256x256). Wybraną ikonę możemy następnie zapisać w formacie BMP lub ICO za pomocą prawego przycisku myszy.

Dodatkowo Icon Explorer posiada wbudowaną wyszukiwarkę, za pomocą której możemy przeszukać zawartość dysku twardego w poszukiwaniu ikon. Program obsługuje się naprawdę przyjemnie, wszystkie elementy są tak ustawione, że dają łatwy i szybki dostęp do konkretnych ikon lub ich pakietów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentMichal Mutl
Liczba pobrań949
Data aktualizacji8 gru 2021
Rozmiar pliku1.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Icon Explorer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)