Icon Explorer ikona

Icon Explorer5.3.0

WindowsGrafikaTworzenie ikonIcon Explorer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Icon Explorer to niewielkie i dostępne za darmo narzędzie do przeglądania i zarządzania ikonami w systemie Windows. Program charakteryzuje się prostym, przemyślanym interfejsem oraz obsługą wszystkich najważniejszych formatów.

Okno programu jest podzielone na kilka sekcji, z których należy wskazać katalog z plikiem EXE lub DLL, z którego chcemy podejrzeć lub wydobyć ikony. Program w sekundę sprawdzi dostępne pakiety ikon, pozwalając na wybranie pożądanej grafiki wraz ze wszystkimi dostępnymi rozmiarami (aplikacja obsługuje rozmiary ikon od 16x16 do 256x256). Wybraną ikonę możemy następnie zapisać w formacie BMP lub ICO za pomocą prawego przycisku myszy.

Dodatkowo Icon Explorer posiada wbudowaną wyszukiwarkę, za pomocą której możemy przeszukać zawartość dysku twardego w poszukiwaniu ikon. Program obsługuje się naprawdę przyjemnie, wszystkie elementy są tak ustawione, że dają łatwy i szybki dostęp do konkretnych ikon lub ich pakietów.

Udostępnij
Icon Explorer 5.3.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentMichal Mutl
Liczba pobrań829
Data aktualizacji8 gru 2021
Rozmiar pliku1.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Icon Explorer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)