@icon sushi ikona

@icon sushi1.21

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

@icon sushi to niewielkie, darmowe narzędzie przeznaczone do konwersji ikon - program pozwala na odczyt tychże nie tylko z dedykowanych plików ICO, ale również z wykonawczych plików EXE i bibliotek DLL. Wybrane ikony możemy zapisać jako plik ICO, ICL (Icon Library), bitmapę BMP lub grafikę PNG.

Aplikacja działa na niemal każdym systemie z rodziny Windows, obsługując również duże ikony wprowadzone w Windows Vista. Nie ma problemów z odczytywaniem wielu ikon zawartych w jednym pliku, co jest jedną z najbardziej przydatnych funkcji programu. Za jego pomocą otworzymy zarówno ikony o rozmiarach 1x1, jak i 256x256, w 1/4/8/24/32 bitowych paletach kolorów.

Obsługa @icon sushi jest naprawdę prosta i sprowadza się do wybrania odpowiedniego pliku źródłowego. Po jego otwarciu w oknie programu pojawi się lista wykrytych ikon, wraz z informacjami na temat ich wymiarów i wykorzystanej palety kolorów. Każdą z ikon możemy przed zapisaniem edytować, ingerując w tak zwaną maskę przezroczystości. Po uzyskaniu satysfakcjonującego nas efektu nie pozostaje nic innego, jak tylko zapisać grafikę w jednym z czterech dostępnych formatów.

Udostępnij
@icon sushi 1.21wersja stabilna (32-bit)
@icon sushiPortable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Producenttowofu
Liczba pobrań594
Data aktualizacji12 maj 2015
Rozmiar pliku0.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
@icon sushi ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)