Iconion ikona

Iconion2.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Iconion jest łatwym w obsłudze narzędziem, które daje możliwość wygodnego tworzenia (a właściwie to generowania) ciekawie prezentujących się ikon. Oferuje ono bogaty zestaw szablonów przykładowych grafik oraz stylów, z pomocą których nawet początkujący użytkownik sprawnie stworzy swoje własne ikony dla aplikacji czy gier.

Praca z programem opiera się tak naprawdę o prosty kreator, w którym wykonać musimy kilka kroków. Na początku z dostępnej w lewej części okna biblioteki przykładowych ikon wybieramy interesującą nas grafikę, a następnie wskazujemy dowolny z oferowanych stylów i dostosowujemy jego parametry zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Przez cały czas Iconion wyświetla w centralnej części okna aplikacji aktualny podgląd efektów naszej pracy. Tworząc własne projekty ikon użytkownik posiada możliwość m.in. zmiany kolorystyki ikony, korzystania z gradientów, zarządzenia poziomem przezroczystości, dodawania cienia lub obracania grafiki o zadany kąt.

Przygotowane przy użyciu narzędzia Iconion projekty ikon mogą zostać zapisane w dowolnych rozmiarach do plików w formacie PNG, JPG lub BMP.

Udostępnij
Iconion 2.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentIconion
Liczba pobrań1 937
Data aktualizacji30 cze 2015
Rozmiar pliku21.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Iconion ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)