WindowsGrafikaTworzenie ikonIconLover
IconLover ikona

IconLover5.48

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

IconLover to proste w użyciu narzędzie do tworzenia i edycji ikon w systemie Windows. Program został wyposażony w specjalną funkcję do tworzenia animowanych obrazów, bannerów oraz innych elementów graficznych niezbędnych przy projektowaniu stron internetowych. IconLover może posłużyć również jako menadżer do zarządzania ikonami i kursorami.

Program pozwala tworzyć statyczne i animowane ikony o różnych rozmiarach z 32-bitową głębią koloru (True Color). Maksymalna rozdzielczość obsługiwana przez aplikację dla ikon to 256x256 pikseli. IconLover posiada też przydatną funkcję wspomagającą tworzenie półprzezroczystych ikon i animowanych kursorów dla różnych systemów operacyjnych.

Program poza podstawowymi narzędziami takimi jak: spray, kształty, gumka, ołówek, pędzel, zaznaczenie czy wypełnienie, posiada również specjalne filtry, które można zastosować na tworzonym projekcie graficznym. Umożliwiają one między innymi wygładzanie grafiki, dodawanie cieni i odbicia optycznego, a także pozwalają na zmianę kolorów lub ustawienie obrazu w trybie szarości.

IconLover tworzy i edytuje obrazy bitmapowe w różnych formatach BMP, JPEG< GIF, PNG, TGA i TIFF. Dodatkowo aplikacja posiada przydatną usługę do pobierania ikon i kursorów ze stron internetowych, a także opcje do eksportowania lub importowania plików w wielu popularnych formatach ICO, BMP, GIF, TGA czy PSD.

Uwaga!

Program IconLover dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentAha-Soft
Liczba pobrań2 139
Data aktualizacji25 mar 2019
Rozmiar pliku11.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
IconLover ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)