WindowsGrafikaTworzenie ikonIconUtils
IconUtils ikona

IconUtils5.48

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

IconUtils to narzędzie do tworzenia zupełnie nowych i edytowania istniejących ikon. Dzięki niemu będziemy mogli również konwertować posiadane obrazki, by użyć ich w formie ikon do umieszczenia na pulpicie lub w jakimkolwiek innym miejscu.

Poszczególne ikony (a także kursory, które również przygotujemy za pomocą IconUtils) możemy zapisać do wielu popularnych formatów graficznych, takich jak: ICO, BMP, JPEG, CUR, PNG, WBMP, XBM, XPM, PSD (Adobe Photoshop) oraz RC (Resource Compiler). Zanim jednak tak się stanie, bez problemu zaimportujemy do IconUtils obrazy dostępne w plikach: ICO, BMP, JPEG, ANI, CUR, GIF, PNG, TIFF, PCX, WMF, WBMP, XPM, XBM i PSD. Wbudowany narzędzie umożliwia dodatkowo konwertowanie obrazów do BMP, JPEG i PNG.

Swoje prace można wykorzystać nie tylko w systemie operacyjnym Windows, gdzie obsługiwane są ikony o wymiarach do 768 na 768 pikseli, ale także Mac OS X (tutaj ograniczenie rozmiaru wynosi 1024 na 1024 pikseli). Ponadto ikony dostępne w wersji na MaC OS X przekonwertujemy tak, by móc zrobić z nich użytek na komputerze z Windowsem.

IconUtils pozwala również na wyodrębnianie ikon i kursorów z plików wykonywalnych systemu operacyjnego Windows, bibliotek i animowanych plików kursora.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAha-Soft
Liczba pobrań189
Data aktualizacji25 mar 2019
Rozmiar pliku15.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
IconUtils ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)