MacOSInternet i komunikacjaKomunikatory internetoweICQ
ICQ ikona

ICQ10.0.47238

Producentem tego programu jest firma rosyjska lub inna bezpośrednio z nią powiązana. Z uwagi na sytuację w Ukrainie, redakcja zaleca stosowanie innych aplikacji. Więcej o potencjalnych zagrożeniach dotyczących rosyjskiego oprogramowania można przeczytać w naszej analizie.
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie komunikatorainternetowego. ICQ to rewelacyjny, przyjazny dla użytkownikaprogram internetowy służący do komunikacji z przyjaciółmi i do ichodnajdywania.

W bazie ICQ zarejestrowanych jest przeszło 100 mlnużytkowników. Z racji jego olbrzymiej popularności na całym świeciestworzono szereg programów rozszerzających jego możliwości. Napopularność tego komunikatora wpływa również fakt, iż powstaływersje na wiele platform m. in. Linux, PocketPC czy PalmOS, zktórych użytkownikami możemy swobodnie wymieniać informacje.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentICQ Inc.
Liczba pobrań105
Data aktualizacji19 sie 2022
Rozmiar pliku183.32 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna (adware)
ICQ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)