bDXNeXyZ
Idle Fish Aquarium ikona

Idle Fish Aquarium

Strona głównaiOSGryStrategiczneIdle Fish Aquarium
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item

Idle Fish Aquarium to prosta gra strategiczna na urządzenia mobilne, za którą odpowiada polskie studio developerskie Vivid Games. W trakcie rozgrywki wcielamy się we właściciela fabryki tlenu, a naszym zadaniem jest zostanie potentatem w tej branży.

bDXNeXzb

Rybki akwariowe i algi są podstawą

Zabawę w Idle Fish Aquarium rozpoczynamy jako mała firemka wytwarzająca tlen. Proces produkcji tego pierwiastka jest bardzo prosty. W grze posiadamy akwaria, a w nim rybki i produkujące tlen algi. Rybki zbierają tlen z alg, przenoszą go w pyszczkach do specjalnej maszyny, która go kompresuje i tłoczy do butelek, które są finalnym produktem naszej fabryki.

Rozwój kluczem do sukcesu

Sprzedając wspomniane butelki z tlenem otrzymujemy wirtualne monety, które przeznaczyć można na rozbudowę i usprawnienie naszego przedsiębiorstwa. Możliwe jest m.in. usprawnienie maszyny wytwarzającej butelki czy zwiększenie ilości rybek i alg w akwarium. Kolejne udoskonalenia w grze pozwalają zautomatyzować większość czynności, które na początku użytkownik wykonuje ręcznie.Kluczowe cechy gry: prosta gra strategiczna na urządzenia mobilne celem gry: jak największa produkcja butelek z tlenemliczne udoskonalenia sprzętu w naszej fabryce za darmo (z opcją mikropłatności) i po polsku

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań8
Data aktualizacji16 wrz 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Idle Fish Aquarium ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXNeXzG
bDXNeXzX