Idle Heroes ikona

Idle Heroes1.27.0.p1

Strona głównaAndroidGryRPG i MMOIdle Heroes
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Idle Heroes to dwuwymiarowa, kolorowa gra RPG wykorzystująca model biznesowy free-to-play. Możemy ją pobrać za darmo, ale podczas rozgrywki natkniemy się na opcję zakupu dodatków za prawdziwe pieniądze.

Najważniejszym trybem rozgrywki w Idle Heroes jest kampania, ale oprócz niej do dyspozycji oddano między innymi rozmaite wyzwania czy dodatkowe wydarzenia. Gracze prowadzą swoją drużynę bohaterów przez starożytne ruiny, by walczyć z siłami ciemności. Zabawa rozpoczyna się w Sara Forest, a celem jest dotarcie do ostatniej lokacji, czyli High Heaven.

W przypadku Idle Heroes należy pamiętać, że starcia przeprowadzane są tutaj automatycznie, ale gracz ma wpływ na ostateczny rezultat walk. Przed ich rozpoczęciem musi bowiem wystawić do boju odpowiednie jednostki, a następnie obserwować, jak zachowują się na polu bitwy.

Idle Heroes zawiera ponad 200 bohaterów z różnych frakcji, którzy dysponują unikatowymi zdolnościami. Co warte odnotowania, gra oferuje specjalny system, dzięki któremu nasi podopieczni szlifują swoje umiejętności także podczas naszej nieobecności (nie musimy włączać Idle Heroes, a podległe nam jednostki i tak będą się rozwijać!).

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDHGAMES
Liczba pobrań99
Data aktualizacji5 sty 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Idle Heroes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)