Idziesz po kanapkę, a tam Ryzen 5. Tak się teraz sprzedaje procesory

Idziesz po kanapkę, a tam Ryzen 5. Tak się teraz sprzedaje procesory
Źródło zdjęć: © Twitter
Konrad Siwik

01.09.2021 11:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chyba nigdzie na świecie automaty vendingowe nie są tak popularne, jak w Japonii. Można w nich dostać niemal wszystko, a teraz do dostępnego asortymentu możemy zaliczyć także procesory od Ryzena.

Japonia to kraj, który ma wyjątkowe podejście do technologii. Bezsprzecznym dowodem na to są automaty vendingowe, w których można wylosować najnowsze procesory AMD Ryzen 5000. Zostały one porozstawiane w centrach handlowych, a za 1000 jenów, czyli równowartość ok. 35 zł można wylosować jeden z procesorów.

Jest jednak pewien haczyk. Po dokonaniu zakupu okazuje się, że w oryginalnym pudełku od AMD niekoniecznie musi znajdować się Ryzen 5000. Równie dobrze może to być AMD Pheno i Athlon lub Intel Celeron, Pentium i Atom, które zamiast w automacie powinny już raczej stać w muzeum.

Nie jest to jednak żadne oszustwo, ponieważ na opakowaniach został zamieszczony specjalny formularz, który należy wypełnić, a następnie oddać obsłudze sklepu. Spełnienie tych wymogów daje klientowi szansę na wygranie najnowszego procesora AMD Ryzen 5000.

Jak podaje portal Wccftech, szansa na wygranie nagrody głównej wynosi 1 do 30. Jednak nawet jeśli uczestnikowi loterii nie uda się zdobyć tego cennego procesora, zawsze pozostaje mu ten, który wypadł z maszyny i z pewnością jest cenniejszy niż kanapka lub kubek małej czarnej.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)