WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełIE Password Decryptor
IE Password Decryptor ikona

IE Password Decryptor12.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

IE Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł zapisanych w przeglądarce Internet Explorer.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które podawaliśmy podczas logowania na dowolnej stronie internetowej, serwisie społecznościowym czy forum dyskusyjnym pod warunkiem, że realizowane ono było z wykorzystaniem funkcji autouzupełniania lub autoryzacji HTTP Basic Authentication. W takim przypadku wspomniane dane przechowywane są lokalnie w rejestrze systemowym jako zaszyfrowane ciągi znaków, a IE Password Decryptor pozwala na ich zdeszyfrowanie i odczytanie.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie hasła podawane przez użytkownika podczas logowania w Sieci za pomocą przeglądarki Internet Explorer w wersji 4 do 9. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML lub XML. Ponadto oferuje ono również wbudowany menadżer historii, pozwalający na usuwanie i dodawanie do spisu wybranych pozycji.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań13 240
Data aktualizacji26 sie 2020
Rozmiar pliku3.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
IE Password Decryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)