IE9 Tweaker2.0

WindowsArchiwumProgramy archiwalneIE9 Tweaker
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

IE9 Tweaker jest małym i prostym narzędziem, które umożliwia użytkownikowi dostosowywanie ustawień przeglądarki Internet Explorer 9 do własnych preferencji.

Program pozwala w wygodny i łatwy sposób zmieniać ustawienia, które albo nie są w ogóle dostępne z poziomu przeglądarki, albo przeważnie trudno je odnaleźć. Umożliwia zmianę sposobu wyświetlania paska menu (zawsze widoczny lub zawsze na wierzchu), aktywowanie na stałe trybu InPrivate, dodanie trójwymiarowej granicy pomiędzy paskiem narzędzi i oknem przeglądania stron internetowych, uruchamianie IE w trybie pełnoekranowym, zmniejszenie ikon na pasku narzędzi oraz zmianę ilości maksymalnie pobieranych w tym samym czasie plików. IE9 Tweaker daje również możliwość personalizacji strony startowej (about:tabs) z często odwiedzanymi miejscami w Internecie. Z jego pomocą możemy ustalić nie tylko jakie witryny się na niej pojawią, ale również ile ich będzie i w ilu wierszach będą wyświetlane.

Zaletą IE9 Tweaker jest brak konieczności instalacji. Program po ściągnięciu i uruchomieniu od razu gotowy jest do pracy.

Udostępnij
IE9 Tweaker 2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 445
Data aktualizacji4 lut 2014
Rozmiar pliku0.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)