[IEM 2015] Wygodny ROG Bus i superszybkie auta na stoisku ASUSA oraz X-KOM

Strona główna[IEM 2015] Wygodny ROG Bus i superszybkie auta na stoisku ASUSA oraz X-KOM
13.03.2015 18:46
[IEM 2015] Wygodny ROG Bus i superszybkie auta na stoisku ASUSA oraz X-KOM
bEifeosC

Na Intel Extreme Masters 2015 firma ASUS również postanowiła wejść w układ partnerski. Tajwański producent wystawił się wspólnie z popularnym sklepem X-KOM. Może nie znajdziemy tam specjalnych premier, jednak z bliska można zobaczyć minikomputery z serii ROG GR8 i G20, smukłe ultrabooki pokroju ASUS Zenbook UX305 czy też olbrzymie monitory dla graczy o rozdzielczości 4K z serii ROG. Nie zabrakło też akcesoriów w postaci myszek, słuchawek lub różnorakich klawiatur.

bEifeorV

Na stoisku organizowane są miniturnieje w popularne tytułu, w których główną nagrodą jest możliwość przejażdżki prawdziwymi autami pokroju zjawiskowego Lamborghini Gallardo, Mercedesa SL czy superszybkiego Nissana GT-R. To dla entuzjastów motoryzacji. Oczywiście w przygotowanych konkursach można też wygrać masę sprzętu komputerowego. Dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie będą uczestniczyć w zabawie, ASUS wraz partnerem przygotował promocje na zakup sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Przez cały czas trwania Intel Extreme Masters (w dniach 13-15 marca) w wybranych godzinach da się zakupić wybrane produkty z upustem sięgającym nawet 50 procent. Aktualne promocje dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie. Ciągłe tłumy na stoisku sugerują, że pomysł chwycił i handlowcy nie mogą narzekać na brak zainteresowania licznie przybyłych odwiedzających.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

To jednak nie wszystkie atrakcje. ASUS razem z X-KOM przygotowali też coś bardzo specjalnego dla tych, którym do Spodka wejść się nie uda. Pomiędzy katowickim dworcem PKP a główną areną wydarzeń jeździ specjalny autobus, tak zwany ROG Bus. W jego wnętrzu można zapoznać się ze sprzętem komputerowym, który jest prezentowany podczas IEM 2015. Jeśli nie macie wejściówki na imprezę, nic więc straconego. Przynajmniej z produktami ASUSA możecie się zaznajomić poza obiektem.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
bEifeosT