MacOSNarzędziaObsługa urządzeń mobilnychiFunbox
iFunbox ikona

iFunbox1.8

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iFunbox to darmowy program dla komputerów z systemem operacyjnym Windows i Mac OS do zarządzania plikami i aplikacjami zainstalowanymi w pamięci urządzeń przenośnych firmy Apple, takich jak iPhone, iPad i iPod Touch.

Za pomocą iFunbox możemy przeglądać dostępne materiały, a także wykonywać rozmaite operacje na plikach znajdujących się na karcie SD lub w pamięci urządzenia podłączonego do komputera za pośrednictwem USB. Istnieje możliwość kopiowania danych, przenoszenia, usuwania, zmiany nazwy plików, itd. Dzięki temu pozbędziemy się niechcianych aplikacji, zrobimy porządek w galerii zdjęć, posiadanej bibliotece utworów muzycznych, filmach, dzwonkach i nie tylko.

Warto dodać, że iFunbox skierowany jest także do bardziej wymagających użytkowników. Narzędzie pozwala bowiem na jailbreak systemu iOS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAppholly
Liczba pobrań105
Data aktualizacji16 mar 2019
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
iFunbox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)