bDYuPozp
ImageGlass ikona

ImageGlass8.0.12.8

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ImageGlass to lekka i wielofunkcyjna przeglądarka plików graficznych, która ma zastąpić narzędzie wbudowane w system Windows. Świetnie radzi sobie z formatami nieobsługiwanymi przez popularne "okienka".

bDYuPozr

Dzięki specjalnej funkcji wykorzystującej pamięć operacyjną komputera do wstępnego wczytania kolejnego obrazu, ImageGlass przeprowadza ten proces płynniej aniżeli domyślna przeglądarka plików graficznych dla systemu Windows. Pozwala to również na szybszą zmianę rozmiaru i orientacji danego pliku graficznego.

ImageGlass zapewnia szybki dostęp do poszczególnych opcji. Z poziomu głównego okna programu możemy skorzystać z funkcji Open File (Otwórz Plik), by przejść do archiwum plików JPG. Na pasku narzędzi znajduje się także opcja, za pomocą której natychmiastowo obrócimy plik graficzny w lewą lub prawą stronę, przybliżymy lub oddalimy obraz, a nawet przeprowadzimy operację skalowania obrazu do rozmiaru wyświetlacza bądź odwrotnie.

Opisywany program pozwala także na konwertowanie plików graficznych przy użyciu niezwykle prostego narzędzia. Wybieramy z rozwijanej listy nowy typ pliku i zapisujemy w dowolnym katalogu. ImageGlass oferuje ponadto opcję zmiany tła, przełączanie na widok pełnoekranowy, wyświetlanie miniaturek, zapewnia dostęp do ustawień programu oraz umożliwia prezentację grafiki w formie pokazu slajdów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
ImageGlass 8.0.12.8wersja stabilna (32/64-bit)
ImageGlasswersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.86 ocen
Liczba pobrań69 111
Data aktualizacji9 gru 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ImageGlass ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYuPozW
bDYuPoAn