bEICIxTp

Imagine0.4.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Imagine to bardzo proste narzędzie do zmniejszania rozmiaru, a co za tym idzie jakości, plików graficznych.

bEICIxTr

Imagine obsługuje pliki w formatach JPG, PNG oraz WebP, umożliwiając łatwą i szybką edycję wybranych obrazów. Po uruchomieniu Imagine możemy ręcznie dodać grafiki lub skorzystać z techniki „przeciągnij i upuść”, by umieścić je w głównym oknie aplikacji. Teraz wystarczy już tylko skorzystać z funkcji umieszczonych tuż pod miniaturką. Pozwalają one na zmianę jakości oraz formatu pliku. W ten sposób możemy chociażby zmniejszyć rozmiar zdjęć z uroczystości i bez problemu wysłać je e-mailem.

Dodatkowo Imagine umożliwia sprawdzenie różnicy pomiędzy plikiem źródłowym a wyjściowym. Chcąc zapoznać się ze zmianami wystarczy kliknąć na miniaturę obrazu. Wówczas na ekranie pojawią się dwie opcje: „before” i „after”. U dołu zobaczymy natomiast początkową i ostateczną wagę edytowanej grafiki.

Udostępnij
Imagine 0.4.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentBerton Zhu
Liczba pobrań74
Data aktualizacji7 maj 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEICIxUn