MacOSGryStrategiczneImperia Online

Imperia Online

  • Slider item
  • Slider item

Imperia Online to stworzona w 2005 roku i stale rozwijana, wieloosobowa gra strategiczna w czasie rzeczywistym (RTS), która przenosi gracza do czasów średniowiecza i umożliwia zarządzanie własnym królestwem. Tytuł udostępniony został w formie webowej i można go uruchomić z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Imperia Online charakteryzuje się dopracowaną oprawą graficzną i klasycznym modelem rozgrywki, który spotkać można w wielu strategiach. Mimo wszystko pierwsze minuty z grą to samouczek, który krok po kroku prowadzi nas przez dostępne funkcje i pozwala zapoznać się z ogólnymi zasadami rozgrywki.

W Imperia Online gracz wciela się w średniowiecznego władcę, który ma pod sobą niewielką wioskę i jego zadaniem jest stworzenie średniowiecznej twierdzy mogącej odeprzeć ataki wszędobylskich przeciwników. W trakcie gry przyjdzie nam zdobywać niezbędne do rozwoju surowce, budowanie coraz to nowszych budynków i rozwijanie już istniejących, szkolenie jednostek wojskowych itd.

Jak już zostało wspomniane rozgrywka w Imperia Online odbywa się w trybie wieloosobowym. Na globalnej mapie w grze znajdziemy setki innych graczy, z którymi albo nawiążemy sojusze albo będziemy toczyć boje.

Aby rozpocząć rozgrywkę należ zarejestrować bezpłatne konto użytkownika.

Kluczowe cechy gry:

  • klasyczny RTS rozgrywany w średniowieczu
  • gracz wciela się we władcę niewielkiego królestwa
  • standardowa mechanika rozgrywka
  • barwna i dopracowana oprawa graficzna
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań29
Data aktualizacji26 sie 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)