iMyfone Space Saver for iOS5.1.0.3

WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychiMyfone Space Saver for iOS
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iMyfone Space Saver for iOS to program, który wspomaga nas w usuwaniu niepotrzebnych plików z urządzeń z iOS. Za jego pomocą możemy także kompresować zdjęcia.

Wspierane są takie kategorie produktów jak iPhone'y, iPady oraz iPody. Aplikacja do działania wymaga zainstalowanego programu iTunes w wersji minimum 11.2. Po ich instalcji i podłączeniu telefonu za pomocą kabla, możemy przejść do używania iMyfone Space Saver for iOS. Pierwszym etapem jest skanowanie, podczas którego program wyszukuje niechciane pliki w tym logi, czy też pliki tymczasowe generowane przez inne aplikacje. Całość podzielono na cztery kategorie. Niestety podczas testów udało się wyszukać i usunąć pliki tylko z pierwszej z nich.

Za pomocą programu nie usuniemy aplikacji, czy też kosza ze zdjęciami, które skasowaliśmy w galerii. A to te elementy zajmują zazwyczaj najwięcej przestrzeni. Dodatkowo interfejs programu choć nie jest najważniejszy prezentuje się bardzo przeciętnie. Nie jest zgodny ani z tym do czego przyzwyczaił nas iOS ani z nowszymi wersjami Windowsa. Najbliżej mu chyba do Windows XP.

Warto wspomnieć również o możliwości kompresji całej naszej galerii zdjęć. Autorzy twierdzą, że jest ona na poziomie 75% bez widocznej utraty jakości. Gdyby jednak efekt końcowy nas nie zadowalał, to poza nowymi, skompresowanymi zdjęciami w pamięci urządzenia, mamy również dostęp do oryginalnej kopii w pamięci komputera. Niestety do iMyfone Space Saver for iOS nie zachęca również cena. Wersja darmowa zapewnia dostęp tylko do podstawowych operacji, a pełna choć pozwala zaoszczędzić trochę miejsca, to bez spektakularnych. Dalej ręczne odinstalowanie jednej bądź dwóch aplikacji oraz oczyszczenie kosza w galerii da lepsze efekty.

Udostępnij
iMyfone Space Saver for iOS 5.1.0.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań226
Data aktualizacji18 sty 2018
Rozmiar pliku1.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)