bETrSFNN
iMyfone Umate ikona

iMyfone Umate3.5.0.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iMyfone Umate to narzędzie służące do usuwania zbędnych plików z pamięci urządzeń z systemem iOS oraz do poprawy ich wydajności.

bETrSFNP

Za pomocą aplikacji usuniemy zalegające na urządzeniu pliki pamięci podręcznej i tymczasowej, logi systemowe oraz ciasteczka. Dzięki temu możliwe jest odzyskanie nawet setek megabajtów wolnej przestrzeni. Ciekawą funkcją programu jest możliwość kompresji zdjęć znajdujących się w pamięci urządzenia. Dzięki zaawansowanym algorytmom jakość fotografii nie ulega zauważalnemu pogorszeniu. Przed rozpoczęciem procesu kompresji aplikacja wykonuje kopię zapasową oryginalnych plików na dysku komputera, co pozwoli przywrócić je, jeśli nie będziemy zadowoleni z efektu.

Z poziomu programu możemy także szybko i wygodnie odinstalować niepotrzebne aplikacje z urządzenia. iMyfone Umate charakteryzuje się ładnym i banalnym w obsłudze interfejsem okraszonym miłymi dla oka animacjami, dzięki czemu korzystanie z aplikacji jest przyjemne. Ilość dostępnego na urządzeniu miejsca przedstawiona jest na przejrzystych diagramach kołowych.

iMyfone Umate to kompleksowe narzędzie, które pozwoli zadbać o wydajną pracę gadżetów z jabłkiem. Program przyda się szczególnie wtedy, gdy posiadamy urządzenie z niewielkim dyskiem 8 lub 16 GB.

Aplikacja bezpłatnie dostępna jest w wersji próbnej (trial), która pozwala na wykonanie jednorazowego oczyszczania pamięci urządzenia, kompresji pięciu ostatnich zdjęć oraz usunięcia tylko jednej aplikacji. Pełną wersję zakupić możemy w trzech wariantach, które różnią się licencją na liczbę urządzeń z systemem iOS. Licencja „Basic” pozwala na użytkowanie z jednym urządzeniem, „Family” z pięcioma, natomiast w wersji „Business” liczba jest nieograniczona.

Udostępnij
iMyfone Umate 3.5.0.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań107
Data aktualizacji28 mar 2017
Rozmiar pliku20.58 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
iMyfone Umate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETrSFNZ
Komentarze (0)
bETrSFOL