bEIJpXnp
Inboxer ikona

Inboxer1.3.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Inboxer to nieoficjalna, desktopowa aplikacja do obsługi konta pocztowego Gmail. Została ona udostępniona za darmo (licencja open-source).

bEIJpXnr

Narzędzie oferuje wszystkie funkcje Gmaila, więc możemy swobodnie odbierać i wysyłać wiadomości, zapisywać kopie robocze, kasować niepotrzebne e-maile i korzystać z listy kontaktów Znajdziemy tu również wbudowaną wyszukiwarkę oraz rozmaite ustawienia, dzięki którym dostosujemy etykiety, podpis, szablony, skróty klawiaturowe i wiele innych opcji.

Inboxer pozwala również na dodawanie własnych przypomnień w górnej części skrzynki odbiorczej, umożliwia odkładanie e-maili i przypomnień tak, by zostały one wyświetlone w sekcji Odebrane w wybranym momencie (np. za tydzień), a także oferuje funkcje grupowania wiadomości, które możemy przypisać do określonych kategorii (zakupy, finanse, podróże, itp.).

Udostępnij
Inboxer 1.3.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentDenys Dovhan
Liczba pobrań528
Data aktualizacji30 mar 2019
Rozmiar pliku47.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Inboxer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEIJpXon