bDZnYvAR

IncrediMail2.6.39 Build 5274

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Każdy chyba, kto oglądał choćby "Masz wiadomość" lub inny filmprod. USA, w którym bohater w bardzo efektowny sposób dostajeinformacje o przychodzącej poczcie, z niesmakiem myślał o swoimOutlooku (nie wspominam odbierających pocztę poprzez WWW).

bDZnYvAT

IncrediMail może poprawić nasze samopoczucie. Jest to klient pocztyelektronicznej, prosty w obsłudze o bardzo przyjemnej szaciegraficznej. Prawdziwe atuty pojawiają się gdy chcemy stworzyć nowąwiadomość. Bogactwo dostępnych "papierów", tapet, animacjiupiększających nasze listy, animowanych emotikonów (buźki) naprawdęmoże poprawić humor. Po ukończeniu listu zwija się on w samolocik ize świstem odlatuje (lub w inny efektowny sposób "pędzi" doadresata).

Gwoździem IncrediMail jest odbiór wiadomości, np.: wychodzitupiąc ordynans i dystyngowanym głosem oznajmia "you have mailsir".

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
IncrediMail 2.6.39 Build 5274wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.725 ocen
Liczba pobrań198 133
Data aktualizacji28 lip 2016
Rozmiar pliku11.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZnYvBy
bDZnYvBP