Indigo Bench ikona

Indigo Bench4.0.64

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Indigo Bench to bardzo proste w obsłudze darmowe narzędzie do testowania wydajności procesora i karty graficznej. Wykorzystuje ono zaawansowaną technologię do renderowania, Indigo 4.

Aplikacja nie wymaga żadnej konfiguracji. Wystarczy ją uruchomić, a następnie z poziomu głównego okna wybrać opcję „start”. Rozpocznie się benchmark, w trakcie którego Indigo Bench sprawdzi działanie GPU i CPU w dwóch scenach (sypialnia i super samochód).

Wśród obsługiwanych układów znajdziemy oczywiście produkty najpopularniejszych firm, czyli NVIDIA, AMD oraz Intel, więc nie trzeba się obawiać, że narzędzie nie poradzi sobie z obsługą posiadanej przez nas karty graficznej lub procesora.

Po wykonaniu testu w Indigo Bench możemy skopiować wyniki do schowka lub udostępnić je za pośrednictwem oficjalnej strony aplikacji (wymagane jest założenie konta użytkownika).

Udostępnij
Indigo Bench 4.0.64wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań100
Data aktualizacji14 wrz 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Indigo Bench ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)