MacOSNarzędziaTestowanie i diagnostykaIndigo Bench
Indigo Bench ikona

Indigo Bench4.0.64

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Indigo Bench to bardzo proste w obsłudze darmowe narzędzie do testowania wydajności procesora i karty graficznej. Wykorzystuje ono zaawansowaną technologię do renderowania, Indigo 4.

Aplikacja nie wymaga żadnej konfiguracji. Wystarczy ją uruchomić, a następnie z poziomu głównego okna wybrać opcję „start”. Rozpocznie się benchmark, w trakcie którego Indigo Bench sprawdzi działanie GPU i CPU w dwóch scenach (sypialnia i super samochód).

Wśród obsługiwanych układów znajdziemy oczywiście produkty najpopularniejszych firm, czyli NVIDIA, AMD oraz Intel, więc nie trzeba się obawiać, że narzędzie nie poradzi sobie z obsługą posiadanej przez nas karty graficznej lub procesora.

Po wykonaniu testu w Indigo Bench możemy skopiować wyniki do schowka lub udostępnić je za pośrednictwem oficjalnej strony aplikacji (wymagane jest założenie konta użytkownika).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań107
Data aktualizacji14 wrz 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Indigo Bench ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)