MacOSGryLogiczne i karcianeIndyCat

IndyCat

  • Slider item

IndyCat to stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputera gra logiczna, której towarzyszy ciekawy wątek fabularny a główną zabawą jest tutaj układanie i oczyszczanie planszy z kolorowych rubinów. Tytuł udostępniony został w modelu „free-to-play” i uruchomiony może być z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

W trakcie rozgrywki wcielamy się w sympatycznego kociaka o imieniu Indy (postać stworzona na wzór Indiany Jonesa), który przemierza cały świat w poszukiwaniu zaginionego mitycznego Kłębka Wełny. Aby tego dokonać i przechodzić na coraz to wyższe poziomy gracz będzie musiał zabawić się w układanie kolorowych rubinów w taki sposób aby oczyszczać z nich plansze. Zasada jest prosta – trzy rubiny w poziomie lub w pionie znikają a na ich miejsce pojawiają się kolejne.

IndyCat zawiera w sumie przeszło 1000 poziomów, które rozgrywane są w różnych lokacjach i które różnić się mogą od siebie poziomem trudności. Pomiędzy kolejnymi etapami natrafimy na koło fortuny, które dadzą nam kocie nagrody. Poszczególne plansze mają różny kształt, natrafić możemy na nich na specjalne rubiny np. wybuchające i niszczące rubiny dookoła, oczyszczenie rzędu itp.

Niewątpliwym atutem gry jest dopracowana oprawa audio-wizualna.

Kluczowe cechy gry:

  • gra logiczna dla najmłodszych
  • wciągający wątek fabularny
  • 1000 poziomów z rubinami do ułożenia
  • bajeczna oprawa audio-wizualna
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentIndyCat
Liczba pobrań0
Data aktualizacji28 sie 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)