WindowsArchiwumProgramy archiwalneInfilator 2.03

Infilator 2.03

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niech Was tytuł nie zadziwia, bo w tej grze oprócz walorów zręcznościowych przyda Wam się umiejętność gospodarzenia i zarządzania własnym portfelem. Od trafności decyzji jakie będziecie podejmować w cosmo-shopie (kosmicznym sklepie) może zależeć sukces i powodzenie całej akcji.

Gra Infilator to typowa strzelanka, gdzie najlepszą radą dla gracza jest powiedzenie: zabij wszystko co się rusza i co strzela w Twoją stronę. Gra na początku naprawdę zadziwia trudnością i wysokim poziomem zręczności jakim się trzeba wykazać, aby dotrzeć do bazy po każdej przebytej planszy. Klawiszologia jest standardowa, ale za to muzyka....musicie ją usłyszeć. Nawet na chwilę nie wolno spuścić oka z paska wskazującego poziom energii, gdyż może okazać się to bardzo zgubne. Zbierając czerwone krzyże unikniesz niechybnej śmierci. Nie zapominaj o fruwających dolarkach, które nabijają kasę i pozwalają na bardziej rozrzutne zakupy w cosmo-shopie.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLordstar
Liczba pobrań6 543
Data aktualizacji24 wrz 2004
Rozmiar pliku11.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)