bErvZBRx

Infilator 2.03

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niech Was tytuł nie zadziwia, bo w tej grze oprócz walorówzręcznościowych przyda Wam się umiejętność gospodarzenia izarządzania własnym portfelem. Od trafności decyzji jakie będzieciepodejmować w cosmo-shopie (kosmicznym sklepie) może zależeć sukcesi powodzenie całej akcji.

bErvZBRz

Gra Infilator to typowa strzelanka, gdzie najlepszą radą dlagracza jest powiedzenie: zabij wszystko co się rusza i co strzela wTwoją stronę. Gra na początku naprawdę zadziwia trudnością iwysokim poziomem zręczności jakim się trzeba wykazać, aby dotrzećdo bazy po każdej przebytej planszy. Klawiszologia jeststandardowa, ale za to muzyka....musicie ją usłyszeć. Nawet nachwilę nie wolno spuścić oka z paska wskazującego poziom energii,gdyż może okazać się to bardzo zgubne. Zbierając czerwone krzyżeunikniesz niechybnej śmierci. Nie zapominaj o fruwającychdolarkach, które nabijają kasę i pozwalają na bardziej rozrzutnezakupy w cosmo-shopie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Infilator 2.03 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentLordstar
Liczba pobrań6 542
Data aktualizacji24 wrz 2004
Rozmiar pliku11.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bErvZBSv