MacOSFirmaProgramy do prowadzenia firmyINFOR System Duże Biuro
INFOR System Duże Biuro ikona

INFOR System Duże Biuro21.00.r200925

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

INFOR System to intuicyjny program do prowadzenia w firmie księgowości, zarządzania relacjami z klientami, stanem magazynowym, sprzedażą, kadrami i wypłacaniem wynagrodzeń, także z możliwością wyliczania składek ZUS i podatków. W programie znajduje się kilka modułów: KPiR, Księga Handlowa, Fakturowanie, Magazyn, Środki Trwałe, Kadry i Płace. Każdy z nich można kupić osobno lub w jednym z pakietów przygotowanych przez producenta.

Obsługa kas umożliwia prowadzenie wielu stanowisk oraz wystawianie podstawowych dokumentów kasowych: KP, KW i raportów. Firmy sprzedające do krajów Unii Europejskiej i poza jej granice także mogą korzystać z tego programu, gdyż obsługuje wiele walut i może pobrać kurs z dowolnego dnia z danych NBP. Program pozwala wystawiać dokumenty unijne i eksportowe, zawiera zestaw raportów, pozwalających na zobrazowanie danych zawartych w programie, relacji z kontrahentami, pracownikami, stanu sprzedaży i zakupu towarów, raporty mogą być zmieniane lub tworzone na indywidualne zamówienie.

Program prowadzi rejestr podatkowy dla całej firmy, w którym zapisywane są wszelkie operacje, także inne koszty, nie związane z zakupami magazynowymi. Dane magazynowe można pobrać z pliku w formacie XLS. Program współpracuje także z większością dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, firm: Elzab, Posnet, Novitus, itd. sprawdzarką cen firmy Elzab i czytnikami kodów kreskowych.

Wersja testowa programu działa przez 30 dni i pozwala sprawdzić możliwości wszystkich modułów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań299
Data aktualizacji3 gru 2020
Rozmiar pliku406.47 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
INFOR System Duże Biuro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)