iOSDomBankowość i inwestycjeINGMobile
INGMobile ikona

INGMobile3.5.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

INGMobile to aplikacja dla klientów ING Banku Śląskiego. Dzięki niej możemy zarządzać naszym kontem z poziomu urządzenia z systemem iOS.

Aplikacja do pracy wymaga ustalenia osobnego PIN-u - niezależnego od standardowego hasła dostępu do bankowości internetowej, którego normalnie używamy przy logowaniu przez przeglądarkę. Jest to niestety kolejne hasło do zapamiętania. Od niedawna PIN możemy zastąpić logowaniem za pomocą Touch ID.

Aplikacja jest bardzo intuicyjna. Dzięki niej możemy zawsze i wszędzie sprawdzić, czy dotarł już do nas przelew, skontrolować stan naszego rachunku czy wykonać operację. Ponadto bez logowania aplikacja pozwala na sprawdzenie aktualnych kursów walut, odszukanie placówki banku, odszukanie najbliższego bankomatu czy też sprawdzenie stanu konta. Co istotne oferuje tryb demo, który pozwala bezstresowo zapoznać się z możliwościami aplikacji zarówno obecnym klientom, jak i osobom które dopiero myślą nad wyborem banku.

Posiadając konto w banku ING po zalogowaniu możemy sprawdzić wszystkie podstawowe informacje takie jak stan posiadanych rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku, transakcje oczekujące, stan rachunków oszczędnościowych, informacje o kartach płatniczych i kredytowych, informacje o pożyczkach oraz wykonamy przelew, doładujemy telefon, spłacimy kartę kredytową. Ciekawą opcją jest możliwość wysłania własnego numeru konta SMS-em lub e-mailem, bez potrzeby kopiowania go czy też przepisywania ręcznego.

INGMobile dostępny jest także w wersji dla iPadów. Interfejs obu wydań mocno się różni i jest dostosowany do specyfiki konkretnego urządzenia. Aplikacja dostępna jest za darmo, a jej autorzy dbają o częste aktualizacje.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań548
Data aktualizacji19 paź 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
INGMobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)