iOSRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówInkHunter - try tattoo designs
InkHunter - try tattoo designs ikona

InkHunter - try tattoo designs3.0.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

InkHunter - try tattoo designs to aplikacja dla osób, które planują zrobić tatuaż. Za jej pomocą można sprawdzić, jak wybrany wzór będzie się prezentował na wybranej części ciała.

Program do działania wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną. Aby z niej skorzystać, najpierw należy wybrać wzór tatuażu z bazy dostępnej w aplikacji lub wybrać jedno ze zdjęć w pamięci urządzenia, a następnie narysować w wybranym miejscu ciała wzór złożony z dwóch kresek pionowych i jednej poziomej, która przypomina uśmiech. Później wystarczy skierować na wzór aparat fotograficzny, a na ekranie iPhone'a wyświetli się wskazany wcześniej wzór tatuażu. Będzie on ruszał się wraz z kierunkiem obracania urządzenia, trzeba jednak uważać, by nie przesunąć smartfonu poza widoczny na ciele szkic.

Dostępny jest też mniej skomplikowany sposób wirtualnego naniesienia wzoru na skórę. To opcja nazwana 2D. Wystarczy wybrać projekt tatuażu, wtedy wyświetli się on na ekranie urządzenia, a następnie skierować aparat na skórę - bez konieczności rysowania uśmiechu na ciele.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań4 801
Data aktualizacji4 lip 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
InkHunter - try tattoo designs ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)