WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremInput Director

Input Director2.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Input Director to nieskomplikowane w obsłudze narzędzie, dzięki któremu za pomocą jednego zestawu urządzeń peryferyjnych, klawiatury i myszki, można obsługiwać wiele komputerów z Windowsem.

Aby to było możliwe, konieczna jest instalacja programu na wszystkich komputerach, które użytkownik chce synchronizować. Podłączyć trzeba je do tej samej sieci lokalnej. Mechanizm synchronizacji opiera się na relacji master-slave, gdzie masterem jest komputer, do którego podłączone są urządzenia peryferyjne.

Do identyfikacji komputera służy adres wyświetlany w samym programie, zaś do skonfigurowania komputera jako mastera lub slave'a przeznaczono osobne panele, dzięki czemu interfejs nie przytłacza nas ogromem możliwości, które posiada Input Director.

Oprócz prostego współdzielenia myszki i klawiatury, program oferuje między innymi także synchronizację zawartości schowka, szyfrowanie przesyłanych danych czy definiowanie skrótów klawiszowych.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 500
Data aktualizacji14 gru 2021
Rozmiar pliku28.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)