bEEwwIcB

Input Director2.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Input Director to nieskomplikowane w obsłudze narzędzie, dzięki któremu za pomocą jednego zestawu urządzeń peryferyjnych, klawiatury i myszki, można obsługiwać wiele komputerów z Windowsem.

bEEwwIcD

Aby to było możliwe, konieczna jest instalacja programu na wszystkich komputerach, które użytkownik chce synchronizować. Podłączyć trzeba je do tej samej sieci lokalnej. Mechanizm synchronizacji opiera się na relacji master-slave, gdzie masterem jest komputer, do którego podłączone są urządzenia peryferyjne.

Do identyfikacji komputera służy adres wyświetlany w samym programie, zaś do skonfigurowania komputera jako mastera lub slave'a przeznaczono osobne panele, dzięki czemu interfejs nie przytłacza nas ogromem możliwości, które posiada Input Director.

Oprócz prostego współdzielenia myszki i klawiatury, program oferuje między innymi także synchronizację zawartości schowka, szyfrowanie przesyłanych danych czy definiowanie skrótów klawiszowych.

Udostępnij
Input Director 2.0.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 373
Data aktualizacji2 paź 2020
Rozmiar pliku28.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEwwIdz