WindowsGryZręcznościoweInside My Radio

Inside My Radio

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Inside My Radio to jedyna w swoim rodzaju platformówka 2D , w której oprócz klasycznych umiejętności zręcznościowych będzie trzeba wykazać się... nienagannym poczuciem rytmu.

W celu sterowania ruchami naszego małego bohatera musimy mocno wsłuchać się w rytmy i bity wypływające z boomboxa, wewnątrz którego się znajdujemy. Nasz mały skoczek porusza się i odbija w rytm ścieżki dźwiękowej, do której dzięki udanym jego skokom i ewolucjom możemy dorzucać własne dźwięki tworząc przy okazji coś w rodzaju własnych kompozycji.

Brnąc coraz dalej zaułkami boomboxa natrafiamy na trudniejsze i bardziej zawiłe układy, w których mamy do czynienia z coraz szybszym podkładem muzycznym. Pojawiają się również coraz bardziej pogmatwane przeszkody, których sforsowanie będzie wymagało dużego skupienia i całkowitego oddania się materii dźwiękowej.

Pozycja oprócz tego, iż mocno wciąga i jest w stanie zapewnić olbrzymią dawkę dobrej zabawy miłośnikom dobrego brzmienia, będzie wymagała dużej zręczności, koncentracji i sporej dawki cierpliwości, tym bardziej jeśli z poczuciem rytmu miłośnik dobrego brzmienia jest nieco na bakier ;-).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.05 ocen
Twoja ocena
ProducentTurboDindon
Liczba pobrań1 138
Data aktualizacji3 sie 2012
Rozmiar pliku19.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)