AndroidKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweInstagram
Instagram ikona

Instagram

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Instagram to należąca do Facebooka, bezpłatna aplikacja, pochodząca pierwotnie z systemu iOS. Z jej pomocą użytkownik może zrobić zdjęcie oraz kręcić filmy a następnie nadać im oryginalny styl poprzez dostępne w aplikacji filtry. Zdjęcia tworzone za pomocą Instagrama stały się hitem i nikogo już nie dziwią, a niektórych wręcz zachwycają.

Obecnie aplikacja zawiera w sobie istny portal społecznościowy, w którym użytkownicy dzielą się stylizowanymi zdjęciami. Aplikacja dzieli się na trzy bazowe moduły. Pierwszy z nich odpowiada za robienie zdjęć i filmów oraz ich edycję poprzez nakładanie filtrów, zmiękczanie, sztuczne doświetlanie i oznaczanie osób na nich. Drugi moduł umożliwia przeglądanie najnowszych zdjęć z obserwowanych profili, podobny do tablicy serwisu Facebook. Ostatni to możliwość szybkiego przeglądania ciekawych profili do obserwowania, a także ich wyszukiwania ręcznego i na podstawie naszych znajomych.

Aplikacja zapewnia również spis aktualności, w której widzimy informacje dotyczące obserwowanych profili, oraz to, co dotyczy nas samych (np. ktoś zaczyna nas obserwować). Podczas dodawania nowych zdjęć mogą być one automatycznie publikowane w popularnych serwisach (m.in. Facebook, Twitter, Flickr). Instagram obsługuje również geolokalizację zdjęć i natychmiastowe powiadomienia.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
ProducentInstagram
Liczba pobrań37 124
Data aktualizacji8 lip 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Instagram ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)