WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełInstagram Password Decryptor
Instagram Password Decryptor ikona

Instagram Password Decryptor7.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Instagram Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania danych wymaganych do zalogowania w serwisie Instagram.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika i hasła do naszego profilu w serwisie społecznościowym Instagram, które przechowywane jest w przeglądarce internetowej. Umożliwia on sprawne wyszukanie i odszyfrowanie potrzebnych danych, o ile w przeszłości chociaż raz pomyślnie udało nam się zalogować w serwisie Instagram. Instagram Password Decryptor automatycznie wyszukuje na komputerze wspierane aplikacje, a następnie błyskawicznie odzyskuje z zgromadzonych przez nią informacji wszystkie loginy oraz hasła i prezentuje je w formie listy.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie dane podawane przez użytkownika podczas logowania w serwisie Instagram za pomocą przeglądarki Internet Explorer w wersji 4 do 10, Firefox, Google Chrome, CoolNovo, Opera, Safari, Flock, Comodo Dragon, SeaMonkey oraz SRWare Iron. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań5 613
Data aktualizacji25 sie 2020
Rozmiar pliku4.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Instagram Password Decryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)