Instagram w końcu dostał ciemny motyw, niebawem zniknie karta Aktywność

Instagram w końcu dostał ciemny motyw, niebawem zniknie karta Aktywność
Instagram w końcu dostał ciemny motyw, niebawem zniknie karta Aktywność

08.10.2019 22:33, aktual.: 21.01.2020 19:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ciemny motyw w programach to już prawie element obowiązkowy. Do listy popularnych aplikacji, które mogą nie być białe, dołączył właśnie Instagram. Pierwsi użytkownicy w Polsce dostali już aktualizację.

Ciemny Instagram

Z naszych obserwacji wynika, że ciemnego motyw Instagrama nie możesz włączyć sam. Aplikacja przełączy go na podstawie pory dnia. Dobrze, że jest taki automat, ale wolałabym móc ustawić wybrany tryb na stałe ręcznie.

Trudno mi powiedzieć, czy ciemny motyw Instagrama jest ładny. Jest po prostu… czarny. Jego największą zaletą jest to, że nie przeszkadza w normalnym korzystaniu z aplikacji, nie odciąga uwagi i niczym nie razi. Jeśli o to chodziło twórcom interfejsu, spisali się na szóstkę.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Koniec przeglądania powiadomień

W najbliższych dniach z aplikacji Instagrama zniknie karta „Aktywność”, oznaczona serduszkiem. Dzięki temu nie będzie można zorientować się, w jakich godzinach ktoś jest online na Instagramie i co robi. Dzięki temu też nie będziemy marnować czasu na przeglądanie powiadomień, że ktoś skomentował to, czy polubił tamto. Zostanie więcej czasu na oglądanie zdjęć i relacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)