r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instagram

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Instagram to należąca do Facebooka, bezpłatna aplikacja, pochodząca pierwotnie z systemu iOS. Z jej pomocą użytkownik może zrobić zdjęcie oraz kręcić filmy a następnie nadać im oryginalny styl poprzez dostępne w aplikacji filtry. Zdjęcia tworzone za pomocą Instagrama stały się hitem i nikogo już nie dziwią, a niektórych wręcz zachwycają.

Galeria programu

Obecnie aplikacja zawiera w sobie istny portal społecznościowy, w którym użytkownicy dzielą się stylizowanymi zdjęciami. Aplikacja dzieli się na trzy bazowe moduły. Pierwszy z nich odpowiada za robienie zdjęć i filmów oraz ich edycję poprzez nakładanie filtrów, zmiękczanie, sztuczne doświetlanie i oznaczanie osób na nich. Drugi moduł umożliwia przeglądanie najnowszych zdjęć z obserwowanych profili, podobny do tablicy serwisu Facebook. Ostatni to możliwość szybkiego przeglądania ciekawych profili do obserwowania, a także ich wyszukiwania ręcznego i na podstawie naszych znajomych.

Aplikacja zapewnia również spis aktualności, w której widzimy informacje dotyczące obserwowanych profili, oraz to, co dotyczy nas samych (np. ktoś zaczyna nas obserwować). Podczas dodawania nowych zdjęć mogą być one automatycznie publikowane w popularnych serwisach (m.in. Facebook, Twitter, Flickr). Instagram obsługuje również geolokalizację zdjęć i natychmiastowe powiadomienia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Instagram z funkcją dodawania wielu zdjęć naraz powtórzy sukces Stories?

4
OPROGRAMOWANIE 22.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Facebook odważnie eksperymentuje z formami treści, jakie udostępniać można na Instagramie. Zaczynał on od kwadratowych zdjęć z nałożonymi filtrami i szybko ewoluuje – stopniowo wprowadzano obsługę krótkich filmów, a także udostępnianych wszystkim na określony czas treści wzorowanych na Snapchacie. Ta ostatnia funkcja okazała się zresztą dużym sukcesem, wielu użytkowników jest zdania, że Stories w wydaniu instagramowym prezentuje się lepiej niż oryginał. Nic zatem dziwnego, że Facebook idzie za ciosem. Na blogu Instagrama ukazał się już komunikat o wprowadzeniu możliwości udostępniania wielu…

Facebook: udało się! Instagram coraz gorszy, ale oferuje funkcje Snapchata

23
OPROGRAMOWANIE 22.11.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Kolejne nowości trafiają do Instagrama, niegdyś prostej aplikacji do publikowania zdjęć, teraz zgodnie z założeniami Facebooka, rozwijanej w stronę podstawowej funkcjonalności rozszerzonej o funkcjeSnapchata. Rozpoczęły się testy dwóch funkcji, pierwsza to transmisje na żywo, druga to oczywiście kolejna kopia możliwości Snapa. Na oficjalnym blogu Instagrama pojawiły się wpis o dwóch nowościach, które niebawem powinny trafić do wszystkich użytkowników aplikacji. Zanim przejdziemy do ich opisu, to przypomnijmy sobie funkcję wprowadzoną pod koniec wakacji. Wówczas Instagram wprowadził Stories,…

Recenzje użytkowników

łatwe i szybkie pobieranie, proste, szybkie i skuteczne
ograniczone formaty zdjęć
ocena użytkownika

Plusy:
Proste, szybkie i skuteczne
Oferuje szereg narzędzi do edycji zdjęć
Łatwe współdziałanie z sieciami społecznościowymi

Minusy:
Najnowsze uaktualnienie posiada błąd podczas przesyłania zdjęć
Ograniczone formaty zdjęć

18.12.2015 15:53 | Recenzja do wersji
Łatwy w obsłudze, możliwość dodawania krótkich wideo, ciekawe filtry i ramki
Mało filtrów i ramek, zdjęcia średniej jakości po publikacji
ocena użytkownika

Program jest ciekawy, pstrykamy fotkę, dodajemy filtr, wybieramy opcję publikacji na Facebooku i nasi znajomi w ciągu kilku chwil mogą zobaczyć co ciekawego zjedliśmy na obiad - żartuję oczywiście! :) Fakt że nie ma oficjalnej wersji dla Windows Phone, jest bolesny, jednak da się przeżyć. Aplikacja w miarę stabilna, prosta w obsłudze, wymaga transmisji danych. Warto samemu przetestować, i dopiero wtedy cenić.

07.11.2013 19:45 | Recenzja do wersji 4.2.2

Komentarze

0 nowych
  #5 19.07.2016 17:46

Z Instagrama można korzystać również na komputerze, bez konieczności instalowania aplikacji na telefonie

macaleks   14 #4 12.09.2015 14:19

@pitrrass Czytałem wszystko na ten temat na Wikipedii ale dalej nie kumam dla czego Twitter zablokował możliwość zamieszczania fotek zrobionych za pomocą tego programu.Czy to wiąże się z fikcyjnymi kontami zwanymi spambotami ?

Autor edytował komentarz.
  #3 23.11.2014 14:45

moim zdaniem to jest fajne ale nie powinno byc powiazane z facebookiem

  #2 21.11.2014 20:01

a mi wystarczy piwo

StarterX4   10 #1 09.02.2014 20:03

Nie wiem na co to komu ten Instagram, nie robie zdjęć dziennie i nie wrzucam też byle czego do sieci. mi wystarczy tylko konto na FB, Skype i Gadu do Kontaktu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.