r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instagram

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Instagram to należąca do Facebooka, bezpłatna aplikacja, pochodząca pierwotnie z systemu iOS. Z jej pomocą użytkownik może zrobić zdjęcie oraz kręcić filmy a następnie nadać im oryginalny styl poprzez dostępne w aplikacji filtry. Zdjęcia tworzone za pomocą Instagrama stały się hitem i nikogo już nie dziwią, a niektórych wręcz zachwycają.

Galeria programu

Obecnie aplikacja zawiera w sobie istny portal społecznościowy, w którym użytkownicy dzielą się stylizowanymi zdjęciami. Aplikacja dzieli się na trzy bazowe moduły. Pierwszy z nich odpowiada za robienie zdjęć i filmów oraz ich edycję poprzez nakładanie filtrów, zmiękczanie, sztuczne doświetlanie i oznaczanie osób na nich. Drugi moduł umożliwia przeglądanie najnowszych zdjęć z obserwowanych profili, podobny do tablicy serwisu Facebook. Ostatni to możliwość szybkiego przeglądania ciekawych profili do obserwowania, a także ich wyszukiwania ręcznego i na podstawie naszych znajomych.

Aplikacja zapewnia również spis aktualności, w której widzimy informacje dotyczące obserwowanych profili, oraz to, co dotyczy nas samych (np. ktoś zaczyna nas obserwować). Podczas dodawania nowych zdjęć mogą być one automatycznie publikowane w popularnych serwisach (m.in. Facebook, Twitter, Flickr). Instagram obsługuje również geolokalizację zdjęć i natychmiastowe powiadomienia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Instagram z geonaklejkami, czyli Facebook ponownie skopiował Snapa

4
OPROGRAMOWANIE 08.03.2017 | Mateusz Budzeń

Jakich funkcji brakuje wam w Instagramie? Prawdopodobnie nie tych wszystkich charakterystycznych dla Snapchata. Innego zdania jest Facebook, który ogłosił, że użytkownicy będą mogli korzystać z geonaklejek, znanych już wcześniej właśnie ze Snapa. Facebook zazdroszcząc sukcesu Snpachatowi i nie mogąc znieść tego, że firma nie chciała się sprzedać, postanowił upodobnić swoje czołowe aplikacje do konkurenta. Trafiło m.in. na Instagrama, który już otrzymał Relacje, czyli kopię My Story ze Snapa. Propozycja Facebooka oferuje mniej funkcji, ale największy portal społecznościowy się nie poddaje i…

Instagram z funkcją dodawania wielu zdjęć naraz powtórzy sukces Stories?

4
OPROGRAMOWANIE 22.02.2017 | Maciej Olanicki

Facebook odważnie eksperymentuje z formami treści, jakie udostępniać można na Instagramie. Zaczynał on od kwadratowych zdjęć z nałożonymi filtrami i szybko ewoluuje – stopniowo wprowadzano obsługę krótkich filmów, a także udostępnianych wszystkim na określony czas treści wzorowanych na Snapchacie. Ta ostatnia funkcja okazała się zresztą dużym sukcesem, wielu użytkowników jest zdania, że Stories w wydaniu instagramowym prezentuje się lepiej niż oryginał. Nic zatem dziwnego, że Facebook idzie za ciosem. Na blogu Instagrama ukazał się już komunikat o wprowadzeniu możliwości udostępniania wielu…

Recenzje użytkowników

łatwe i szybkie pobieranie, proste, szybkie i skuteczne
ograniczone formaty zdjęć
ocena użytkownika

Plusy:
Proste, szybkie i skuteczne
Oferuje szereg narzędzi do edycji zdjęć
Łatwe współdziałanie z sieciami społecznościowymi

Minusy:
Najnowsze uaktualnienie posiada błąd podczas przesyłania zdjęć
Ograniczone formaty zdjęć

18.12.2015 15:53 | Recenzja do wersji
Łatwy w obsłudze, możliwość dodawania krótkich wideo, ciekawe filtry i ramki
Mało filtrów i ramek, zdjęcia średniej jakości po publikacji
ocena użytkownika

Program jest ciekawy, pstrykamy fotkę, dodajemy filtr, wybieramy opcję publikacji na Facebooku i nasi znajomi w ciągu kilku chwil mogą zobaczyć co ciekawego zjedliśmy na obiad - żartuję oczywiście! :) Fakt że nie ma oficjalnej wersji dla Windows Phone, jest bolesny, jednak da się przeżyć. Aplikacja w miarę stabilna, prosta w obsłudze, wymaga transmisji danych. Warto samemu przetestować, i dopiero wtedy cenić.

07.11.2013 19:45 | Recenzja do wersji 4.2.2

Komentarze

0 nowych
  #6 13.03.2017 03:21

A to jeszcze trzeba mieć telefon? Myślałem, że sama aplikacja wystarczy, żeby zrobić zdjęcie. :)

  #5 19.07.2016 17:46

Z Instagrama można korzystać również na komputerze, bez konieczności instalowania aplikacji na telefonie

macaleks   14 #4 12.09.2015 14:19

@pitrrass Czytałem wszystko na ten temat na Wikipedii ale dalej nie kumam dla czego Twitter zablokował możliwość zamieszczania fotek zrobionych za pomocą tego programu.Czy to wiąże się z fikcyjnymi kontami zwanymi spambotami ?

Autor edytował komentarz.
  #3 23.11.2014 14:45

moim zdaniem to jest fajne ale nie powinno byc powiazane z facebookiem

  #2 21.11.2014 20:01

a mi wystarczy piwo

StarterX4   12 #1 09.02.2014 20:03

Nie wiem na co to komu ten Instagram, nie robie zdjęć dziennie i nie wrzucam też byle czego do sieci. mi wystarczy tylko konto na FB, Skype i Gadu do Kontaktu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.