Instagram Instagram

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Instagram to należąca do Facebooka, bezpłatna aplikacja, pochodząca pierwotnie z systemu iOS. Z jej pomocą użytkownik może zrobić zdjęcie oraz kręcić filmy a następnie nadać im oryginalny styl poprzez dostępne w aplikacji filtry. Zdjęcia tworzone za pomocą Instagrama stały się hitem i nikogo już nie dziwią, a niektórych wręcz zachwycają.

Obecnie aplikacja zawiera w sobie istny portal społecznościowy, w którym użytkownicy dzielą się stylizowanymi zdjęciami. Aplikacja dzieli się na trzy bazowe moduły. Pierwszy z nich odpowiada za robienie zdjęć i filmów oraz ich edycję poprzez nakładanie filtrów, zmiękczanie, sztuczne doświetlanie i oznaczanie osób na nich. Drugi moduł umożliwia przeglądanie najnowszych zdjęć z obserwowanych profili, podobny do tablicy serwisu Facebook. Ostatni to możliwość szybkiego przeglądania ciekawych profili do obserwowania, a także ich wyszukiwania ręcznego i na podstawie naszych znajomych.

Aplikacja zapewnia również spis aktualności, w której widzimy informacje dotyczące obserwowanych profili, oraz to, co dotyczy nas samych (np. ktoś zaczyna nas obserwować). Podczas dodawania nowych zdjęć mogą być one automatycznie publikowane w popularnych serwisach (m.in. Facebook, Twitter, Flickr). Instagram obsługuje również geolokalizację zdjęć i natychmiastowe powiadomienia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwe i szybkie pobieranie, proste, szybkie i skuteczne
ograniczone formaty zdjęć
ocena użytkownika
18.12.2015 15:53

Plusy:
Proste, szybkie i skuteczne
Oferuje szereg narzędzi do edycji zdjęć
Łatwe współdziałanie z sieciami społecznościowymi

Minusy:
Najnowsze uaktualnienie posiada błąd podczas przesyłania zdjęć
Ograniczone formaty zdjęć

Łatwy w obsłudze, możliwość dodawania krótkich wideo, ciekawe filtry i ramki
Mało filtrów i ramek, zdjęcia średniej jakości po publikacji
ocena użytkownika
07.11.2013 19:45 • Recenzja do wersji 4.2.2

Program jest ciekawy, pstrykamy fotkę, dodajemy filtr, wybieramy opcję publikacji na Facebooku i nasi znajomi w ciągu kilku chwil mogą zobaczyć co ciekawego zjedliśmy na obiad - żartuję oczywiście! :) Fakt że nie ma oficjalnej wersji dla Windows Phone, jest bolesny, jednak da się przeżyć. Aplikacja w miarę stabilna, prosta w obsłudze, wymaga transmisji danych. Warto samemu przetestować, i dopiero wtedy cenić.