Instagram z funkcją dodawania wielu zdjęć naraz powtórzy sukces Stories?

Instagram z funkcją dodawania wielu zdjęć naraz powtórzy sukces Stories?

Instagram z funkcją dodawania wielu zdjęć naraz powtórzy sukces Stories?
22.02.2017 20:11

Facebook odważnie eksperymentuje z formami treści, jakie udostępniać można na Instagramie. Zaczynał on od kwadratowych zdjęć z nałożonymi filtrami i szybko ewoluuje – stopniowo wprowadzano obsługę krótkich filmów, a także udostępnianych wszystkim na określony czas treści wzorowanych na Snapchacie.

Ta ostatnia funkcja okazała się zresztą dużym sukcesem, wielu użytkowników jest zdania, że Stories w wydaniu instagramowym prezentuje się lepiej niż oryginał. Nic zatem dziwnego, że Facebook idzie za ciosem. Na blogu Instagrama ukazał się już komunikat o wprowadzeniu możliwości udostępniania wielu zdjęć i filmów za jednym razem.

Obraz

Funkcja miała być długo oczekiwana przez użytkowników, jednak wbrew wcześniejszym oczekiwaniom nie opiera się na tworzeniu kolaży, co zresztą możliwe jest dzięki oddzielnej aplikacji. Można za to, po pacnięciu nowego przycisku w prawym dolnym rogu ekranu, wybrać zrobione już zdjęcia oraz filmy i dodać je w formie jednego wpisu.

Nałożyć można na nie filtry, oznaczyć innych użytkowników i miejsce. Możliwa jest także edycja kolejności. Maksymalnie do serii można dodać 10 zdjęć lub filmów. Oglądanie wielu zdjęć w ramach jednego wpisu (także oznaczonego odpowiednią ikoną) odbywa się za pomocą gestów przeciągnięcia palcem. Korzystać z nowych możliwości można już teraz, zarówno na Androidzie, jak i iOS-ie. Instagram znajdziecie w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)