WindowsAkcesoriaInne akcesoriaInstalator systemu Windows 10 S
Instalator systemu Windows 10 S ikona

Instalator systemu Windows 10 S

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Instalator systemu Windows 10 S to oficjalny kreator Microsoftu pozwalający pobrać i zainstalować Windowsa 10 S na komputerze działającym obecnie pod kontrolą Windowsa 10 w wersji Pro, Pro Education, Education oraz Enterprise.

Jak każdy inny kreator tego typu, również tutaj od użytkownika wymaga się w praktyce wyłącznie kilkukrotnego przyciśnięcia przycisku Dalej. Cały proces przebiega automatycznie i również sama instalacja nie wymaga wielkiego zaangażowania.

Decydując się na instalację Windowsa 10 S należy pamiętać, że podczas tej operacji usunięte zostaną wszystkie dotychczasowe aplikacje oraz ustawienia. System przeznaczony jest dla użytkowników z sektora edukacji i niniejszy kreator ma być szansą przetestowania funkcjonalności systemu na obecnym sprzęcie.

Przypomnijmy, iż w Windowsie 10 S nie ma możliwości korzystania z programów spoza oficjalnego Sklepu Windowsa.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 788
Data aktualizacji2 sie 2017
Rozmiar pliku5.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Instalator systemu Windows 10 S ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)