Instructables ikona

Instructables2.0.4

AndroidRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówInstructables
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Instructables to aplikacja oraz serwis stworzone z myślą o majsterkowiczach i odkrywcach. Stoi za nim firma Autodesk Inc. Za ich pomocą możemy nie tylko tworzyć własne poradniki, ale również odkrywacie te stworzone przez innych.

Jeżeli chcemy jedynie konsumować treści Instructables nie wymaga od nas zakładania konta w serwisie. Poradniki możemy wyszukiwać na kilka sposobów. Najprostszy opiera się na umieszczonej u dołu ekranu lupie. Wystarczy wpisać szukaną frazę, aby po chwili otrzymać wyniki. Najciekawsze i popularne poradniki są promowane w zakładkach programu. Możemy również skorzystać z klasycznego podziału na kategorie. Każda z nich posiada odrębną listę ulubionych, popularnych, nowych i najchętniej oglądanych.

Dodatkowo w ramach kategorii głównych umiejscowiono szczegółowe podkategorie. Poradniki w większości opierają się na zdjęciach i opisie kolejnych kroków. Są one na tyle szczegółowe, że z części można skorzystać nawet bez znajomości języka angielskiego. W Instructables znajdziemy także opcje społecznościowe. Nie tylko możemy oceniać i komentować poszczególne poradniki, ale też udostępniać je oraz śledzić autorów.

Aplikacja Instructables to skarbnica ciekawostek, przydatnych rad i rozwiązań. Dzięki dobrej systematyzacji poradników, bez problemu można znaleźć te z interesujących nas dziedzin. Program jak i materiały dostępne są za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań74
Data aktualizacji24 lut 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Instructables ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)