bDYVrSgR
Integrity Downloader ikona

Integrity Downloader1.2.0.40

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Integrity Downloader to darmowy menedżer pobierania plików z Internetu, którego twórcy położyli duży nacisk na aspekt bezpieczeństwa.

bDYVrSgT

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, dysponuje intuicyjnym interfejsem graficznym i podczas działania zużywa znikome partie zasobów systemowych. Integrity Downloader jest kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami dla Windows i co istotne, potrafi dostarczać wielu szczegółowych informacji o pliku jeszcze przed jego pobraniem. Z kolei, po zapisaniu danych na dysk lokalny komputera automatycznie generuje sumę kontrolną, która posłużyć może do sprawdzenia integralności pliku, tj. czy nie został on w nieautoryzowany sposób zmodyfikowany itp.

Integrity Downloader obsługiwany może być również z poziomu wiersza poleceń. Potrafi on informować użytkownika o zakończonym pobieraniu za pośrednictwem sygnału dźwiękowego. Udostępniony został w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji na komputerze.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Integrity Downloader 1.2.0.40wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentPeter Panisz
Liczba pobrań403
Data aktualizacji25 gru 2019
Rozmiar pliku0.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Integrity Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYVrShy
bDYVrShP