WindowsNarzędziaInne narzędziaIntel Performance Maximizer

Intel Performance Maximizer1.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Intel Performance Maximizer to długo zapowiadane narzędzie do automatycznego overclockingu procesorów Coffee Lake-R, czyli Core 9. generacji.

Program obsługuje modele Core i9-9900K, Core i7-9700K oraz Core i5-9600K, a także ich pozbawione zintegrowanej grafiki odmiany, oznaczone dodatkowo literką "F". Ponadto, obligatoryjna jest płyta główna z chipsetem Intel Z390.

Narzędzie samo wykrywa i ustawia maksymalną stabilną częstotliwość zegara taktującego. Pod warunkiem, że układ w momencie uruchomienia Performance Maximizera pracuje z domyślnymi parametrami (włączone Turbo Boost 2.0, HT, Enhanced SpeedStep i wszystkie rdzenie), a trybem bootowania jest UEFI.

Oprócz tego, korzystając z programu, można za 20 dol. do jednego z ww. układów dokupić specjalną gwarancję, obejmującą uszkodzenia wskutek podkręcania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań583
Data aktualizacji22 sty 2020
Rozmiar pliku1526.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)