bEierTpN
Intel Remote Keyboard ikona

Intel Remote Keyboard1.14

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Intel Remote Keyboard to niewielka aplikacja, która służy do zdalnego sterowania komputerem przy pomocy smartfonu lub tabletu. W teorii została stworzona dla niewielkich komputerów typu NUC i Intel Compute Stick, w praktyce możemy ją wykorzystać z dowolnym komputerem.

bEierTpP

W celu skonfigurowania połączenia konieczne jest zainstalowanie na komputerze z systemem Windows 8.1 niewielkiego programu Intel Remote Keyboard Host. Po wykonaniu tej czynności i połączeniu obu urządzeń do tej samej sieci możemy przystąpić do konfigurowania zdalnego dostępu. Wystarczy uruchomić Intel Remote Keyboard na Androidzie, wybrać odpowiedni komputer, a następnie zeskanować z niego kod QR, jaki zostanie wyświetlony na ekranie.

Po tym etapie użytkownik może zdalnie sterować komputerem – przesuwanie palcem po ekranie odpowiada za ruch kursora, pojedyncze dotknięcie za lewy przycisk myszy, podwójne za prawy. Dodatkowo w celu szybszej nawigacji dostępny jest boczny pasek przewijania. Klawiatura pozwala również na wprowadzanie treści, umożliwia korzystanie z przycisków funkcyjnych (np. ALT), posiada ponadto przycisk Windows do szybkiego przechodzenia na ekran startowy. Aplikacja jest darmowa.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań708
Data aktualizacji5 cze 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Intel Remote Keyboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEierTqu
bEierTqL