WindowsArchiwumProgramy archiwalneInterlicznik

Interlicznik3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja Interlicznik służy do monitorowania czasu oraz kosztów połączeń modemowych z Internetem oraz blokowania połączeń z wybranymi numerami. Interlicznik ostrzega o połączeniach z numerami typu 0 700 i połączeniami międzynarodowymi, oblicza czas trwania połączeń, ich cenę, tworzy bilingi, zawiera zdefiniowane taryfy sieci Netia i TP S.A., podaje szybkość transferu danych (opcja nie dostępna w systemie NT) itp.

Wybrane funkcje programu

Okno główne prezentuje podstawowe informacje na temat połączenia modemowego z Internetem. Użytkownik ma do dyspozycji trzy tryby prezentowania danych: kwota i jednostki - w oknie pojawiają się następujące informacje: należność za bieżące połączenie, numer aktualnej jednostki taryfikacyjnej, ilość sekund jaka pozostała do końca jednostki taryfikacyjnej czas - wyświetlane są: czas trwania połaczenia, data i godzina jego rozpoczęcia transfer - wyświetlane są: ilość danych (w bajtach), które zostały wysłane przez modem, ilość bajtów odebranych, średnia prędkość transferu. Sygnalizacja zdarzeń (np. dźwięk na określony czas przed upływem impulsu); Autorozłączanie Blokada numerów (możliwe jest kontrolowane dopuszczanie do określonych połączeń - pytanie o zgodę) Synchronizacja zegara systemowego Możliwość skojarzenia dowolnego numeru dostępowego z wybraną taryfą Możliwość automatycznej aktualizacji taryf sieci Netia Obsługa taryf ryczałtowych Rozbudowany system konstruowania bilingów

Nowości w wersji 3.0

Rrozliczanie taryf GPRS, Możliwość definiowania taryf sekundowych, Uwzględniony prorating w rozliczaniu ryczałtów Netii, Zaliczanie czasu przerwanych połączeń, Możliwość przypisywania własnych dźwięków do poszczególnych zdarzeń.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań13 367
Data aktualizacji19 kwi 2004
Rozmiar pliku1.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)