Interlicznik3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja Interlicznik służy do monitorowania czasu oraz kosztów połączeń modemowych z Internetem oraz blokowania połączeń z wybranymi numerami. Interlicznik ostrzega o połączeniach z numerami typu 0 700 i połączeniami międzynarodowymi, oblicza czas trwania połączeń, ich cenę, tworzy bilingi, zawiera zdefiniowane taryfy sieci Netia i TP S.A., podaje szybkość transferu danych (opcja nie dostępna w systemie NT) itp.

Wybrane funkcje programu

Okno główne prezentuje podstawowe informacje na temat połączenia modemowego z Internetem. Użytkownik ma do dyspozycji trzy tryby prezentowania danych: kwota i jednostki - w oknie pojawiają się następujące informacje: należność za bieżące połączenie, numer aktualnej jednostki taryfikacyjnej, ilość sekund jaka pozostała do końca jednostki taryfikacyjnej czas - wyświetlane są: czas trwania połaczenia, data i godzina jego rozpoczęcia transfer - wyświetlane są: ilość danych (w bajtach), które zostały wysłane przez modem, ilość bajtów odebranych, średnia prędkość transferu. Sygnalizacja zdarzeń (np. dźwięk na określony czas przed upływem impulsu); Autorozłączanie Blokada numerów (możliwe jest kontrolowane dopuszczanie do określonych połączeń - pytanie o zgodę) Synchronizacja zegara systemowego Możliwość skojarzenia dowolnego numeru dostępowego z wybraną taryfą Możliwość automatycznej aktualizacji taryf sieci Netia Obsługa taryf ryczałtowych Rozbudowany system konstruowania bilingów

Nowości w wersji 3.0

Rrozliczanie taryf GPRS, Możliwość definiowania taryf sekundowych, Uwzględniony prorating w rozliczaniu ryczałtów Netii, Zaliczanie czasu przerwanych połączeń, Możliwość przypisywania własnych dźwięków do poszczególnych zdarzeń.

Udostępnij
Interlicznik 3.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Liczba pobrań13 367
Data aktualizacji19 kwi 2004
Rozmiar pliku1.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)