WindowsArchiwumProgramy archiwalneInternational Character Toolbar dla Office

International Character Toolbar dla Office2003

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny dodatek do pakietu Office 2003, umożliwiający łatwe wstawianie znaków diaktrycznych (narodowych) jednego z 26 języków. Jest to bardzo pomocne narzędzie m.in. dla tłumaczy, dziennikarzy, użytkowników korensponujących z osobami z zagranicy itd. International Character Toolbar (jak sama nazwa wskazuje) instaluje się jako dodatkowy pasek narzędzi w menu poszczególnych programów pakietu Office, skąd umożliwia wybranie potrzebnych zestawów znaków. Po tej operacji, w trakcie edycji dokumentu, jeżeli zachodzi konieczność użycia konkretnego znaku narodowego, wstawienie go jest już tylko kwestią jednego kliku myszką.

Uwaga!

Dodatek współpracuje z edytorem tekstów Word 2003, programem do tworzenia prezentacji PowerPoint 2003, a także programem Outlook 2003 (gdy Word 2003 wykorzystywany jest jako edytor wiadomości).

Informacja Program jest dostepny bezpłatnie dla posiadaczy legalnych pakietów Microsoft Office (przed pobraniem wymagana jest weryfikacja autentyczności pakietu).
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań4 325
Data aktualizacji6 maj 2006
Rozmiar pliku0.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)